Když jsem studoval strojní průmyslovku, přiznám se, že mě tento obor docela bavil, ovšem co jsem skutečně nenáviděl, byl fotbal, který jsme ve čtvrtém ročníku hráli v rámci výuky tělesné výchovy. Naštěstí si mé nechuti k fotbalu všiml profesor tělocviku a abych se netrápil, dal mi za úkol namísto pobytu na hřišti kontrolovat jeho osobní auto značky Škoda, co se týče technického stavu, a zároveň jsem panu profesorovi nakupoval léky v lékárně. Přece jen jsem si ale fotbal někdy zahrál a neuniklo mi, že jeden z nás byl natolik talentovaný hráč, že nad námi všemi na fotbalovém hřišti vynikal svými schopnostmi, obratností a rychlostí.

Tušil jsem, že kdyby se fotbalu věnoval profesionálně, mohl by to někam dotáhnout. A má předtucha se potvrdila v roce 1996, kde jsem svého spolužáka Honzu Suchopárka s číslem 3 na hrudi sledoval ve finále Mistrovství Evropy ve fotbale Euro 96 v utkání proti Německu v anglickém Wembley. I když ve finále ti kluci prohráli těsným výsledkem, je to dodnes největší úspěch českého fotbalu od vzniku České republiky v roce 1993. Kdyby si někdo z vás chtěl zahrát fotbal a třeba i s nějakým talentovaným hráčem podobně, jak jsem to prožil i já, má možnost hrát na některém z fotbalových hřišť pro veřejnost.

Výhodou je, jestliže je hřiště ošetřeno rezervačním systémem. Ten si hlídá, aby bylo sportoviště obsazováno pouze týmy, které si rezervaci zajistily včas. Nemůže se pak stát, že by jiná parta vnikla na hřiště s tím, že si jej také objednala na stejný termín. Rezervační systémy pro sportoviště tam udržují patřičný pořádek a jsou dostupné každému zájemci nonstop, bez ohledu na víkendy a svátky. Obrovskou výhodou rezervačního systému https://fitness-rezervace.cz/ je jejich online dostupnost takřka odkudkoli, kde máte přístup k internetu. Uvnitř rezervačního systému jsou všechna data neustále aktualizována a jsou v aktuální podobě pro každého zájemce k dispozici 24 hodin denně po celý rok.