Ketogenní dieta

Ketogenní dieta

Ketogenní dieta se stala velmi oblíbenou, protože při ní každý zhubne rychle, efektivně, navíc nezhubne svalovou hmotu, ale hlavně tukovou hmotu, což je žádoucí pro každého klienta. U nás na vývoji těchto produktů pracuje několik vzdělaných lidí a přesně vědí, co v jedné porci jídla vaše tělo potřebuje. Náš sortiment je za tu dobu působení na trhu opravdu široký, takže máte na výběr hned z několika příchutí. V tomhle redukčním programu bude vaše tělo převážně přijímat bílkoviny, a to z šedesáti procent. Sacharidy se velmi omezí na dvacet pět procent, ale musíte je tam nechat, aby vaše tělo mělo energii přemýšlet a nemuselo ji složitě pro mozek vyrábět z nesacharidových zdrojů . jahodový proteinový nápojJe dobré se zvážit na nějaké chytré váze, abyste věděli, kolik máte tuků a kolik máte svalů. Podle toho byste se pak měli řídit a pravidelně se vážit. Podle hodnoty BMI si jednoduše vypočítáte, jak na tom jste a podle toho začnete. Máme pro vás fáze, které je potřeba vydržet a postupovat dle našich pokynů. Nebudete v téhle celé záležitosti sami. My jsme tu s vámi. Neváhejte a zkuste to.

Zhubněte viscerální tuk

Tenhle tuk, který je uložený v dutině břišní a obaluje tam orgány, je velmi nebezpečný, a proto byste si měli jeho hodnotu hlídat. Pokud bude extrémně vysoký, tak máte zvýšenou pravděpodobnost vzniku cukrovky či vysokého krevního tlaku nebo cholesterolu. Není to ale pravidlo, že byste to museli vždy takhle mít. Nebojte se, zkuste to.low carb dieta
U nás si můžete zakoupit pytlíčky, které budou plně nahrazovat vaše jídlo v celé fázi dne. Na začátku se nemusíte cítit dobře, ale z pravidla je to maximálně tři dny. Budete se cítit jakoby nemocní, může vát bolet hlava, nebudete mít energii, budete se špatně soustředit. Tohle všechno ale přejde, jakmile nastane ketóza a pak se všechno obrátí. Budete se naopak cítit plní nové energie, nebudete pociťovat hlad, co naopak budete intenzivně pociťovat, tak to je pocit žízně.