Poctivá recyklace

Poctivá recyklace


Všichni víme, že když něco používáme, tak samozřejmě to také někdo nějak vyrobil. Já si myslím, že nebýt nějakých kvalitních výrobců, opravdu nevím, co bychom třeba nosili za oblečení a nebo co bychom kupovali na Vánoce a nebo v čem bysme také nosili svačinu a nebo do čeho bysme třeba balili některé věci. Také nevím, co by dělaly některé firmy, které využívají hlavně obaly k tomu, že je dále přeprodávají a nebo v tom prodávají také různé zboží. A nebo co třeba poštovní služby a další poštovní zásilky? Já si myslím, že by to bylo opravdu hodně složité a každý by musel vymýšlet, co a jak vlastně bude balit. Proto mě těší, že stále na našem trhu jsou opravdu skvělé a hlavně poctivé firmy, které se zajímají o to, jak vyrobit opravdu kvalitní plastové obaly. Také nejde jenom vlastně o to, aby někdo vyrobil opravdu kvalitní plastové obaly. Není plast jako plast.

Třiďte odpad.

Také se může jednat o nový plast a nebo recyklovaný plast, který je ještě recyklovatelný. V tom je rozdíl. Já ale sama za sebe spíše dbám na takové firmy, které právě vyrábí už z recyklovaného plastu, který jde také dále recyklovat. Protože já jsem opravdu hodně taková, že dbám také na životní prostředí a celkově na přírodu, takže bych také nechtěla přírodu zatěžovat tím, že bych kupovala úplně nové plastové věci, které potom nejdou zrecyklovat.

Plastové láhve.

Nyní ani vlastně nechápu, proč vlastně nejde zrecyklovat opravdu jakýkoliv plast. Proto také bych dala jako zákon takový, že když někdo vyhazuje plasty do určené popelnice, že by také ty plasty měly být vymyté a hlavně čisté. Pokud byste chtěli vědět opravdu šikovného a velmi poctivého výrobce plastových obalů, koukněte se na tyto webové stránky schoellerallibert.com a zjistíte, že tento výrobce má opravdu férové jednání co se týká výrobce plastových obalů. Myslím si, že kdyby všichni výrobci byli takhle poctiví, jako tato firma, tak předpokládám, že i příroda by za tohle poděkovala.