Proč je dobré pro děti, aby se hýbaly? Jistě najdeme hned několik dobrých důvodů

Proč je dobré pro děti, aby se hýbaly? Jistě najdeme hned několik dobrých důvodů

Co jim zajistí jednoduchý a lehký sport? Přeci naše dětská trampolína!
1) Pohyb je sám o sobě velice zdravý– už tento fakt znamená, že by měly své tělo rozhýbávat mnohem častěji a to i díky jejich správnému vývinu do budoucna.
2) Protáhnou si celé tělo – budou mít lepší spalování a lepší prokrvení.
3) Unaví se a večer budou krásně spát – což je pro ně stejně důležité, jako pro dospělého, který si jde večer po celém velice náročném a těžkém dni odpočinout a spát. Pro ně je důležité, aby svou energii, kterou mají navíc, nějakým způsobem vybily. Jistě to znáte, jakmile totiž mají jít do postele, po odpočinkovém dni, tak pak ne a ne usnout. Ale pokud měly nějaké aktivity během dne, tak se jim příjemně usíná.

4) Jsou na čerstvém vzduchu – venkovní prostředí prospívá každému jedinci, stejně tak dětem.
5) Pobyt v přírodě bude mít kladný vliv na jejich chování – na chování celkově ale také právě k přírodě. Pokud se budou pohybovat ve venkovním prostředí, pak to zase budou brát jinýma očima, až dospějí.
6) Nejsou zavření pořád doma u počítače – nebo u jiných hracích prostředků, které často kazí oči či právě u televize, kde se jenom neustále dívají na nějaké pořady.
7) Zabaví se na celé hodiny a to dokonce i s kamarády – vývin ohledně přátel je pro ně také velice důležitý. Uspořádají si postavení ve společnosti a učí se navzájem k sobě chovat.

8) Mohou zde kluci, holky, děti jakéhokoliv věku – ať jsou to děti malé, nebo větší, nemusíte se o ně bát. Navíc zde mohou jak kluci, tak i holky, takže se navzájem jistě porovnají a vy tak budete mít na chvíli klid, zatímco jenom sem tam po očku poohlédnete, jestli se jenom pro jistotu něco neděje, jestli zase Pepík nechce pusinkovat Kačenku a tak podobně.
Na naše produkty mohou děti bez omezení, vždyjsou bezpečné – trampolína s ochranou sítí navíc zajistí plnohodnotnou bezpečnost.