Balte potraviny do sáčků se zipem

Balte potraviny do sáčků se zipem

Trvanlivé

Trvanlivé potraviny jsou skutečnou výzvou pro každý kvalitně vyrobený sáček se zipem. Ty mohou bezpečně uzavřít a chránit před prachem, vlhkostí a různými pachy vyloupané ořechy, semena na klíčení, sypké hmoty, jako je zelený ječmen, chlorella, mrazem sušené a rozemleté ovoce (Acerola, Acai), ostatní druhy sušeného ovoce, jako jsou meruňky, švestky, jablka, brusinky, rozinky, sušený banán a datle, ovoce a ořechy v čokoládě či jogurtu atd.

potraviny do zip sáčků

Do uzavíratelných zip sáčků 2pack.cz můžete ukládat i potraviny s velmi dlouhou dobou trvanlivosti, jako jsou např. luštěniny či celá obilná zrna (ječmen, pšenice, žito, pohanka, jáhly, quinoa apod.

Díky vlastnostem polyetylenu, uzavíracího zipu a samotných semen, je možné nakupovat je do zásoby ve větším množství a tím ušetřit peníze za dopravu. Proč toho nevyužít, když vám vše přepravní služba doveze zdarma (u většího nákupu) až domů, takže ještě ušetříte za benzín ve vašem autě.

ořechy a mandle

Mrazák

Značnou výhodou polyetylenu je jeho odolnost vůči mrazu. Bez problémů tedy do sáčků na zip vložíte obrané kuličky rybízu, očištěné jahody, maliny, borůvky, případně můžete ovoce rozmixovat do podoby ovocné dřeně a šup s ní do mrazáku v zipovém sáčku. Možná nevíte, že mražené ovoce a zelenina si uchovává vitamíny s minimální ztrátou, takže je mražení mnohem lepší způsob uchovávání a konzervování, nežli tepelná úprava. Máte-li vlastní zahradu, je ideální ukládat do mrazáku přebytky vaší úrody a zipové sáčky v tomto procesu mohou sehrát hlavní roli.

Chladnička

Zipové sáčky v chladničce poslouží pro uložení grilovacích marinád, čalamád, načatého kysaného zelí, načatých citrusů, jablek a dalšího ovoce. Mohou také chránit mnohé potraviny před zápachem, resp. vůní z jiných jídel, např. tu můžete bezpečně v chladničce skladovat hermelín nebo romadúr, jejichž svérázná vůně by mohla mít nepříznivý vliv na chuť vámi upečeného dortu nebo zakoupených zákusků z cukrárny.