Když už program, tak na místě zvaném Lazerfun

Když už program, tak na místě zvaném Lazerfun

Přemýšlíte nad vhodným programem, kdy se vy a vaši nejbližší pořádně pobavíte a budete se k němu i s chutí vracet? Jestli vám došli nápady nebo jste jednoduše zapomněli na možnost, že i v naší republice nalezete mnoho způsobu a míst, kam zavítat za zábavou, neváhejte vyzkoušet hru s laserovou zbraní. Laser game Praha vám nabídne program na celý den pro celou vaši rodinu nebo partu přátel a přesně tu dávku odreagování, po které tolik prahnete.
IMG_8123ps

Hra, kterou žije celý svět

Laser game je velmi populární hra, která se těší úspěchu nejen u nás, ale i všude ve světě. Všechny generace lidí si v ní najdou něco, co jich osloví a díky své rozmanitosti i program, který se neopakuje. V nabídce her v Lazerfun na vás čeká 11 druhů, které se od sebe liší především úkolem, který musíte splnit. V každé aréně je navíc hra zcela jiná a tím pádem je laser game velmi všestranným nástrojem k tomu, jak se rozptýlit a vyčistit si hlavu v doprovodu vašich milovaných, i když se k ní budete pořád vracet.

Nejvíce však oceníte, že se jedná o zábavu, která je absolutně bezpečná. Vybaveni budete vestou, která zachytí každý zásah protivníka a pistolí, ze které budete střílet pouze paprsky laseru. Tento druh zábavy je tedy vhodný už pro ty nejmenší, kteří v Lazerfun mohou prožít i nezapomenutelný narozeninový den s jejich nejbližšími.

DSC_0204

Co vás v arénách nemine?

Bezesporu akce! V arénách, které jsou v nabídce se pořád něco děje a vy nebudete moct stát pouze na místě nebo se schovávat v úkrytu. Vaším úkolem bude pohybovat se rychle, vymyslet si nějakou strategii a mít třeba i krytí od vašeho spoluhráče, abyste ze hry odešli jako vítězný tým. V LABYRINTU natrefíte na neonové osvětlení a v aréně AZTÉKŮ na mnoho úkrytů a venkovní prostor.

Rezervujte si proto v Lazerfun termín vaší návštěvy i vy a uvidíte, že jako mnoho lidí před vámi, laser game zcela podlehnete.