Nejoblíbenější mobilní domy

Nejoblíbenější mobilní domy

Dívali jste se na některé z mobilních domů, ale stále si nejste jistí výběrem? Je těžké určit konkrétní typ? Chtěli byste více informací nebo vědět, v jakých typech se lidem dobře bydlí? Jaké považují za oblíbené? I na to se můžeme podívat.

muž čt

Mobilní dům přestavuje skvělou alternativu bydlení. Máte vlastní, zcela soukromé bydlení na svém vlastním pozemku. Vlastní dům se zahrádkou, co víc si přát. Některé typy jsou celoroční, takže v nich bydlíte naprosto běžně jako v jakémkoliv jiném zděném domě. Můžete je dokonce nechat zkolaudovat a získat číslo popisné. Pak už si bydlíte a užíváte si vlastního soukromí a pocitu, že máte krásný, třeba i moderní, vlastní dům. Dají se pořídit také dřevostavby.

Přejdeme k oblíbeným typům. Jeden z nejoblíbenějších je typ Lavaro house.

Chtěli byste velikost 48 metrů čtverečních? Kuchyni s moderními spotřebiči? Zateplený 130 mm speciální pěny? Vnitřní obložení palubkami?

V tom případě se Vám možná zrovna zalíbí typ Lavaro House 41 Lavarohouse.

Dříve se tento objekt nazýval Lavaro 2. Nyní je trochu zlepšený a některými vlastnosti inovovaný, aby odpovídal co nejvíce požadavkům našich klientů.

Nyní se můžeme podívat ještě konkrétněji na to, co obsahuje, co byste v budoucím domečku našli.

postel a výhled ven

Celková velikost je poměrně maličká, ale právě tato velikost mnohým klientům vyhovuje. Bydlení si můžete zařídit podle svého vlastního vkusu.

Velikost 12 metrů x 4 metry. V objektu se nachází tři pokoje. Je zde kuchyně plně vybavená moderními spotřebiči, trouba, digestoř, dřez, sklokeramická indukční deska, lednička, myčka. Domeček je vybavený, takže zde najdete skříně, postele i pohovku.

Jedná se o celoroční typ, zvenku je obložený přírodním dřevem borovice. Zateplený 130mm izolační vrstvou speciální pěny. Najdete zde i venkovní rolety a přímotopy.

V koupelně najdete sprchový kout, bojler a samozřejmě také WC.

Vnitřní obložení je provedeno dřevěnými palubkami.

Hezký, útulný a přitom úsporný.