Má smysl používat facebook downloader hd?

Má smysl používat facebook downloader hd?

Asi nikoho nepřekvapí, že i na Facebooku najdeme mnohdy videa, která bychom si chtěli stáhnout. A je pravda, že zákon nám to umožňuje, pokud je budeme mít pouze pro osobní potřebu. I to je důvod, proč existuje poměrně velké množství programů, které nám toto umožní. Jedním z nich je i Facebook downloader HD. Ten se od ostatních liší především tím, že videa stahuje ve vysoké kvalitě. To se může zdát jako skutečně velká výhoda. Proto se můžeme divit, proč jej nepoužívají všichni. Důvod zde však je.https://www.stahujvidea.cz/facebook-video-downloader.

\'nápis

Tím hlavním je fakt, že jen málokteré z videí, které na Facebooku vidíme, je ve skutečně dobré kvalitě. Většinou jsou natočena pouze kamerou v mobilním telefonu, a tomu také odpovídá jejich kvalita. Jejich stáhnutí ve vysokém rozlišení pak tyto nedostatky samozřejmě nemůže odstranit, naopak je obvykle zvýrazní. Dále je potřeba uvážit, že tento typ videí zabere na disku velké množství místa. Je tedy otázkou, zda si něco takového můžeme dovolit, zvláště když, jak bylo zmíněno výše, není původní kvalita příliš velká. Mnoho z nás si totiž musí místo na disku šetřit.

stahování videa

V neposlední řadě je tu pak otázka, zda vysoké rozlišení skutečně potřebujeme. Pokud máme jen klasický počítač s běžným monitorem, věřte, že příliš rozdílů neuvidíte. Pokud si jej tedy nechcete pouštět na obří plazmové televizi, rozhodně není potřeba. Je tedy jasně vidět, že nejlepší nemusí vždy znamenat nejvhodnější. Přesto se však najdou takoví, pro které právě tento typ stahovacího programu představuje ideální řešení. Vězte však, že běžný uživatel to pravděpodobně nebude.

Rozhodně bychom tedy měli zvolit takový program, který bude vyhovovat našim účelům. Vyhneme se tak zbytečným prodlevám (neboť čím vyšší kvalita, tím déle trvá stahování) a ušetříme si i místo na disku, ať už tom pevném či externím. A asi budeme souhlasit, že to se téměř vždy hodí.