Mungo klíčky ke zdraví

Mungo klíčky ke zdraví

Pokud jste o této báječné potravině ještě neslyšeli, dnes máte šťastný den! Tato semenná rostlina pochází z Indie, ale vypěstovat si je lze také u nás v Česku. Svými schopnostmi se hravě vyrovná řadě dalších superpotravin. Kromě výborné chuti připomínající hrášek totiž obsahuje hořčík, vápník, draslík nebo železo. Mungo klíčky jsou rovněž bohaté na vitamíny E, C, A nebo také B2, B3 a B6. Svými skvělými detoxikačními účinky vyčistí krev, posilní cévy a sníží cholesterol. Kromě toho se využívá k léčbě cukrovky, alkoholismu, a jsou báječnou volbou, pokud toužíte zhubnout.Miska s Mungo fazolemi
Pod odkazem umístěným v úvodu článku naleznete nabídku fazolek Mungo, které si lze doma naklíčit. Je to velice snadné a zvládne to každý. Stačí pouze po dobu osmi až dvanácti hodin fazolky namáčet, ideálně přes noc. Poté je necháme klíčit zhruba tři až pět dní, kdy je každý den pravidelně propíráme. Sklízíme až když jsou klíčky dlouhé jeden až tři centimetry.
Klíčky je možné konzumovat jak v čerstvém stavu, tak také jako součást polévek, pomazánek či v čínské kuchyni.
V internetové prodejně nakliceno.cz máte jedinečnou možnost nakoupit Mungo za velmi příznivou cenu. Svým nákupem navíc přispíváte určitou částkou k výsadbě stromů po České republice. Ke své objednávce navíc získáte kvalitní ořechovou tyčinku Lifelike v hodnotě 24korun. A jako bonus semínka stromků, které si můžete sami zasadit u sebe na zahrádce.Naklíčené Mungo
Konzumováním těchto drobných zelených klíčků přispíváte svému zdraví a zbavujete tělo od škodlivých látek. Pokud se snažíte zhubnout, pak jsou pro vás právě tyto klíčky tím pravým. Detoxikace organismu k hubnutí patří a vy tak získáte postavu snů a pevné zdraví.
Začněte se stravovat zdravě ještě dnes a podpořte nejen sebe ale také životní prostředí. Navštivte web e-shopu nakliceno.cz a přečtěte si všechny výhody, které Mungo klíčky mají.