Muži a koníčky

Muži a koníčky

Muži jsou jako malé děti. Většina z nich nedospěje. Nemyslím tím fyzicky, ale duchem. Mají li příležitost, rádi se hrají. Stará autíčka, která měli v dětských letech, je nenechají v klidu. Jsou prostě duší dětmi. Ženy to moc nechápou a často jim to předhazují. Možná je v tom závist, že se nedokážeme tak odvázat a vrátit se do dětských let.
rybařící chlapci

Jaké jsou nejčastější záliby mužů?

Rybaření

Jedná se tzv. tiché blázny. Jednoho doma mám, tak tomu trochu rozumím. Důvodů proč podléhají této zálibě může být více. Samotný lov je adrenalin. Krásná příroda, setkání s přáteli a hlavně klid, který se jim doma nedostává.

Sport

Muže rozděluje na aktivní a pasivní část. Na druhou stranu lze říci, že snad každý aspoň trochu během života sportoval. Někomu se to stalo drogou. Věnuje tomu každou volnou minutu a dokáže  tak otrávit společně strávený čas s rodinou, kterou bičuje k nadlidským výkonům. Chce to míru a reálné cíle, snad každý racionální člověk vidí, co je reálné. Důležité je, pohyb nezprotivit!

Domácí kutil

Tito jedinci jsou tiší, nemluvní. Nejraději tráví čas sami, někde v ústraní. Jejich královstvím je dílna. Za ideálně strávený čas, když musí jít na nákupy, je návštěva železářství, domácích potřeb apod. stánků. Na první pohled s nimi může být nuda, ale mají zlatá srdce. Čas strávený u ponku věnují zlepšovákům, které vám mají ulehčit život a práci.
bežící muži

Sedačkový povaleč

Tento druh je nejhorší. Nic nedělá, nevyrábí. Prostě jen leží a přepíná kanály v televizi. Na pohovce tráví většinu volného času. Je otrávený, když se naruší jeho prostor, nebo když se požaduje přepnutí programu. Je protivný a náladový.

Sběratel

Pěkná záliba, která může přerůst přes hlavu, jak finančně, tak prostorově. Jde li o sbírání autíček, desek je to v pořádku. Pokud se jedná o sběr všeho možného, jedná se už o poruchu a dotyčný by měl vyhledat pomoc odborníka.