Nedostatečná erekce a stres spolu úzce souvisí

Nedostatečná erekce a stres spolu úzce souvisí

Když vám někdo nabídne Viagru na dobírku, může to znít velmi lákavě, a někteří lidé také podobných nabídek využijí, neboť se domnívají, že tímto způsobem snadno obejdou ošetřujícího lékaře, který Viagru musí předepsat, abyste ji obdrželi v lékárně. Jaké pak bývá zklamání, pokud narazíte na podvodníka! V sázce je rovněž vaše zdraví, neboť tento lék má svá specifika, a měli byste mít patřičné znalosti o svém zdravotním stavu, než jej vyzkoušíte, ostatně že se k jeho aplikaci musí vyjadřovat lékaři, jistě není náhodné.

tablety Viagry

Zkuste to raději jinak

Mnoho lidí o své zdraví nedbá, spoléhá na to, že jejich tělo snese velkou zátěž, a jakmile se objeví problém, spěchají za lékaři či léčiteli v domnění, že za ně jejich problémy vyřeší. Tak to ale nefunguje, a pokud ano, tak jen dočasně. Běžte na to jinak, vezměte své vlastní zdraví do svých rukou, a snažte se na příčinu potíží přijít sami. Se zkušenými odborníky se pak můžete lépe dorozumívat, protože už také budete něco umět a znát a budete mít za sebou i jisté zkušenosti.

Začněte tím základním

Většina mužů v produktivním věku, co se zmítají v civilizačních potížích včetně slabé erekce a nedostatku testosteronu, by měla změnit životní styl.

žena v posteli

Jak jste na tom se spánkem a odpočinkem – aby se vám v těle tvořil testosteron, potřebný pro erekci, potřebujete se dobře vyspat (doslova, ne obrazně). Choďte spát denně v pravidelném čase, dostatečně větrejte, vypínejte na noc mobil, a namísto TV se běžte před spaním projít. A před spaním také nejezte.

Nejste přepracovaní? Ptáme se kvůli tomu, že workoholici trpí chronickým stresem, a ten je doslova zabiják sexu. Prozkoumejte i své další neduhy, co vás stresují: Nehádáte se s někým? Nemáte příliš mnoho povinností, co takhle si život usnadnit? Kdy jste byli naposledy v lese, kdy jste se byli projet na kole? Pamatujte, že čím více stresu, tím méně testosteronu – je to nepřímá úměra. Pomoci by vám v tomto směru mohl i Ženšen, Rozchodnice růžová, Kotvičník zemní, Maca peruánská nebo tablety či vhodné pokrmy s dostatkem L-Tryptofanu.

A co vaše strava – na tu nezapomínejte a odstraňte ze svého života bílou mouku a bílý cukr, fastfood, kolové nápoje, kávu, alkohol a cigarety. Namísto toho si dopřejte ovocné a zeleninové šťávy, celozrnné obiloviny, luštěniny, ořechy a zdravé rostlinné oleje.