Nový start s americkou hypotékou

Nový start s americkou hypotékou

Při zařizování domácnosti je třeba nakoupit nové vybavení a také se pustit do nejnutnějších oprav nebo i do větší rekonstrukce. Každý jistě touží přestěhovat se co nejdříve, a proto není možné postupně opravovat a platit vše z pravidelného měsíčního příjmu. Sáhneme tedy po půjčce a pak i po další. Nebývá to problém až do chvíle, kdy dojde k nějaké změně v rodině.
Může dojít k dlouhodobé nemoci, ztrátě zaměstnání nebo vám zaměstnavatel dluží výplatu.Prázdná peněženka už vás nebude trápit
I radostné události dokáží finanční situaci rodiny narušit. Narození potomka znamená vysokou částku navíc a zároveň dojde ke snížení příjmů jednoho z členů rodiny. Do podobné situace se může dostat skutečně každý, je jen třeba ji začít včas řešit a refinancovat stávající úvěry dříve, než se začnou ve schránce vrstvit obálky s upomínkami a narůstat penále.

Refinancování úvěrů snižuje splátky
Refinancováním úvěrů samozřejmě vaše dluhy z minulosti nezmizí. Můžete si ale splácení nastavit tak, aby vám lépe vyhovovalo. Snížit si splátku třeba o polovinu nebo platit jen třetinu současné výše. Úvěr budete splácet delší dobu, ale mnohem pohodlněji a bez napjatého rodinného rozpočtu. Budete mít dostatek prostředků k placení běžných potřeb a podaří se vám měsíčně i nějakou částku ušetřit. Tu poté můžete použít jako mimořádnou splátku a snížit si jistinu úvěru.Hypoteční kalkulačka vám spočítá splátky
Za mimořádnou splátku vám nebude účtována žádná sankce ani penále. Pokud budete mít v průběhu splácení úvěru volné finanční prostředky, vždy je použijte na mimořádnou splátku. Úrok je vám vypočítáván z té částky, kterou aktuálně dlužíte. Mimořádnou splátkou snížíte i celkovou výši úroků, které splácíte společně s vypůjčenou částkou.
Americká hypoteční kalkulačka na nebankovní hypotékyvám ukáže ilustrační příklad. Po vyplnění kontaktního formuláře vám budou zodpovězeny veškeré vaše dotazy.