Postavili jste dům a nemáte garáž? Žádný problém!

Postavili jste dům a nemáte garáž? Žádný problém!

Postavili jste dům a nemáte garáž? Žádný problém!

Novopečení majitelé rodinných domků velmi často řeší garážové stání https://www.pergoly-trutnov.cz/garazove-stani pro své čtyřkolové motorové miláčky. Stavby domů jsou v dnešní době velmi náročnou finanční záležitostí. Proto se již zpravidla nestavějí podsklepené domy, i když by leckdy jejich majitelé sklep uvítali coby dílnu nebo ženy hospodyňky sklípek pro domácí zavařeniny, kompoty a uskladnění ovoce a zeleniny… Stejně tak i z důvodu finančních nezbývá prostor na garáž. Stavebníci toto zpravidla u nové výstavby neřeší jako akutní problém, protože přednostní pro celou rodinu je hlavně mít kde bydlet.

 nový dům

Chybí místo pro odpočinek vaší sportovní výbavy, ale i auta…??

Jenže, když se pak nastěhujete, zjišťujete, že není kam uložit jízdní kola, sportovní náčiní, na vaše autíčko prší, je vystaveno sněhu a mrazivému počasí. A začne vám ho být líto a řešíte co s tím. Máme pro vás radu, a to zaručeně jednoduchou skládačku s plotovou zástěnou, kterou zvládne postavit každý. A hlavně, máte o své auto postaráno! Je známo, že nepřízeň počasí škodí laku auta, navíc, komu by se chtělo v zimě neustále odmetat svůj dopravní prostředek a škrábat zamrzlý led z oken. Zpravidla „vyletíme“ na poslední chvíli a zapomínáme, že v zimě bychom si měli dávat alespoň čtvrthodinku na odklízení sněhové nadílky z našeho vozidla.

garážové stání

Jakmile si ale pořídíte garážové stání, budete od těchto nepříjemností ušetřeni. Střecha dřevěného přístřešku zvládne i sněhové zatížení až 125 kg/m². V rodinách bývá zvykem, že své vlastní auto mívá jak muž, tak i manželka. To ale není vůbec žádný problém. Garážový přístřešek si můžete pořídit rovnou i na dvě auta, se vším se počítá. A vy počítejte s tím, že bývají i časově omezené slevové akce, tak už neváhejte a objednávejte již nyní. A na příští zimu už budete vyjíždět se svým autíčkem bez sněhové čepice na kapotě!