Pronájem party stanu pro netradiční akce

Pronájem party stanu pro netradiční akce

Dětské oslavy

Party stany se nejčastěji rozprostírají na trávnících při příležitostech svatebních hostin, firemních akcí nebo narozeninových oslav, ale významným důvodem pro oslavu pod širým nebem mohou být i slavnosti pořádané pro děti. Můžete jim tímto způsobem dopřát odměnu za vysvědčení a zpestřit začátek letních prázdnin, anebo pozvat kamarády vašich ratolestí při příležitosti kulatých narozenin s velkým třípatrovým dortem vyzdobeným svíčkami.

party stan

Večírek pro handicapované

I handicapovaní lidé mají právo na důstojný a veselý život. Do této kategorie patří například osoby tělesně postižené, odkázané na invalidní vozík, lidé hluchoněmí či nevidomí a také ti, kteří trpí některými lehčími duševními chorobami, např. fobiemi, úzkostmi, depresemi atd.

Máte-li zájem a chuť uspořádat pro handicapované oslavu v exteriéru, například pojatou ve formě společenského večírku, kde se lidé mohou seznámit, povídat si a vyměnit si své životní názory a zkušenosti, pak se vám pronájem party stanu může hodit. Stan se postará o zabezpečení před větrem, deštěm, prudkým sluncem a rozvířeným prachem, můžete pod ním stolovat a mít tu umístěné různé druhy občerstvení.

stan na zahradě

Barefoot party

Znáte barefoot chodníčky? Budují se v naší zemi již mnoho let a je o ně mezi lidmi velký zájem pro jejich značné zdravotní přednosti. Což takhle uspořádat oslavu u vás na zahradě a doplnit ji různými barefoot stezkami. Ty zhotovíte velmi snadno s pomocí větviček, šišek, kamínků a oblázků, písku, štěrku, nařezaných dřevěných špalků a podobného přírodního materiálu. Párty stan vám tu poslouží pro podávání občerstvení i pro některé atrakce, jestliže nebude přát počasí a nastane nějaká dešťová přeháňka. Na bosonohou party můžete pozvat vaše rodinné přátele i kolegy ze zaměstnání, s nimiž se touto netradiční formou setkání více sblížíte a zároveň jim dopřejete zdravotní přednosti, které bosonohá chůze v přírodě umožňuje.