Stačí málo a můžete se posunout o kus dál

Stačí málo a můžete se posunout o kus dál

Po určitou dobu to člověku i vyhovuje, když nemusí dělat žádné mimořádné vážné rozhodnutí, život jde pořád stejně, plánovaně, nalinkovaně a podle dlouhodobých plánů, představujících Váš životní scénář, kde jste pouhými herci na šachovnici. Herci, kteří se domnívají, jak svému životu vládnou, ale skutečnost je jiná. Život vládne jim a oni ho poslouchají na slovo jako pasáka ovcí jeho hlídací pes.

letící konfety

Najednou si ale uvědomíte, že takový život už není životem Vašim, ale životem podle přání někoho jiného, kdo ten Váš řídí. Nenechte si od nikoho namluvit, že to tak je v pořádku. Jestliže máte pocit, že Váš život potřebuje změnu, je tomu tak a tu tměnu potřebuje co nejdříve. Rozhlédněte se nejprve, km Vás ten život dovedl, do jaké nudy a do jakého stereotypu, kde běháte v kole jako křečci a ostatní se baví.

Přestaňte tedy být křečkem v běhacím kole a změňte okolnosti, ve kterých žijete, ve kterých ubíhá Váš život. Ubíhá totiž Vám a ztracený čas, který je tolik drahocenný Vám už nikdo nevrátí zpátky. Najděte si tedy něco, co nepoškodí Váš vybudovaný život, ale i přes to Vám dodá novou energii do dalších Vašich dní a do jejich prožívání. Dejte sami sobě takový malý velký dárek. Dovolte si udělat krůček trochu jinak, než jak máte běžně nalinkováno a přinést do svého života nový svěží vítr, elán a chuť v tomto životě pokračovat. I malý krůček jednou měsíčně může pro Váš život znamenat posun o velký kus cesty k Vaší spokojenosti a naplněnému životu, plnému radosti i nevšedních zážitků. Nejste přeci tak staří, abyste se pohřbily zaživa a již v životě přestali žít, ale zůstali pouze existovat.
stavaři haly

S trochou odvahy je všechno možné. Každý sen je reálný a každý život může být naplněn i zábavou, kromě tvrdé práce každý den, tak dlouho, dokud jeho dny plynou a nezastaví se o vrásky a stáří, o konec všech dní.