Tablety patří do plováku

Tablety patří do plováku


V současnosti už není nic netypického na tom, vlastnit zahradní bazén, který si můžete zakoupit v jakékoliv velikosti a variantě. Ať už se však rozhodnete pro jakýkoliv, mějte na paměti, že bez chemických přípravků, které se nejčastěji prodávají ve formě tablet, se neobejdete celou koupací sezónu.
A jako vlastníci bazénu byste měli za všech okolností vědět, že nikdy nepatří pouze volně do vody, ale je jich potřeba umístit do příslušného plováku na tablety.

dítě v kurhu

..1Chytrý vynález za málo peněz

Lze tvrdit, že je plovák techneco.eu chytrým pomocníkem pro všechny typy bazénové chemie v podobě tablet, protože se postará o to, aby byly tyto tablety pomalu a rovnoměrně rozpustné ve vodě tak, aby vám přinesla průzračný a čistý vzhled. Díky tomu, že plovák plave volně na hladině, si můžete být jistí, že se budou tablety uvolňovat po celém obvodě a udržovat vždy hladinu chemie v rovnováze.
Nejvýhodnější na jeho koupi je to, že stojí opravdu málo peněz a nezabere vám mnoho místa na vaší hladině. V závislosti od velikosti, ale i způsobu dávkování nebo dokonce bonusu, jakým je zabudovaný teploměr, se může jeho cena mírně lišit, ale rozhodně lze tvrdit, že se jedná o položku, která vám výborně poslouží a neutratíte za ni příliš mnoho financí.

vnitřní bazén

..2Posuvný otvor na dávkování

Zpravidla záleží na velikosti vaší nádrže, která rozhodne o tom, jaký plovák si koupíte. Existují menší i větší typy a rovněž i možnost dávkování, díky posuvnému otvoru na spodní straně každého plováku. Můžete si tak sami určit to, jak rychle necháte vaše tablety účinkovat a rozpouštět se ve vaší vodě, aby byla v naprosto perfektním stavu.

..3Nezapomínejte ani na zimní ochranu

V nabídce nalezete i takzvaný zimní dilatační plovák, který má za úkol postarat se o to, aby se v zimním období nenarušil plášť bazénu díky nízkým teplotám a nástupu mrazu. Pokud tedy vlastníte bazén, který nelze po sezóně jednoduše složit a odložit do sklepa, nezapomeňte si pořídit právě tento typ plováku.