Tipy pro krásné obočí

Tipy pro krásné obočí

Obočí je rám obličeje. Dokáže naprosto změnit výraz naši tváře a rovněž náš celkový vzhled. Navzdory tomu, že obočí hraje v našem vzhledu velmi důležitou roli, mnoho žen nezná správný tvar svého obočí nebo si jej neumí upravit. V minulých letech bylo velmi módní úzké obočí. Trendem poslední doby je spíše husté a přirozené obočí, kterého některé ženy nemohou docílit. S našimi tipy to však hravě zvládnete!

husté obočí

Správný tvar je základ

Jak je již výše napsáno, vhodný tvar obočí, jež bude zapadat do konstituce vašeho obličeje, je naprosto esenciální. Jestliže si s úpravou sama nevíte rada, obraťte se na profesionála, jež vám pomůže.

V dnešní době existují salóny, které se specializují pouze na práci s obočím. Zde vám vytvoří takový tvar, jež perfektně zapadne do vaší tváře. Rovněž je možné a vhodné zkonzultovat možnost dobarvení obočí nebo také dodělání jednotlivých chloupků tak, aby byl výsledek naprosto dokonalý.

Jak na husté obočí?

Některé ženy se mohou pyšnit nádherně plným obočím od přírody. Jestliže husté a výrazné obočí jednoduše nemáte v genech, nezoufejte! V dnešní době existuje mnoho možností, jak tohoto efektu můžete docílit.

První možností je dokreslení obočí. Na trhu je nepřeberné množství produktů, jež jsou určeny pro úpravu a dokreslení obočí. Jestliže jste začátečnice, zvolte nejprve pouze gel na obočí. Poté můžete vyzkoušet tužky či stíny. Ujistěte se však, že vyberete správnou barvu s odpovídajícím podtónem. K hustému obočí vám rovněž může dopomoci sérum na růst obočí.

žena s šátkem

Laminace obočí je trendem posledního roku. Díky této proceduře bude vaše obočí vypadat vždy upraveně, a to i ráno ihned po probuzení. Kosmetička během laminace obočí zafixuje a nabarví. Díky tomu vypadají chloupky výrazněji a obočí je daleko hustší. Pokud však máte jemný obličej, dejte si pozor, aby výsledek nebyl pro váš obličej příliš “tvrdý”.