Sexuální touhy a sny žen

Sexuální touhy a sny žen

Sexuální život by se mohl stát tak trochu nudou, a tak si ho snad každý chce trochu okořenit alespoň tajnými vzrušujícími představami. Sexuální fantazie tak při milování provází nejednu ženu. O čem my ženy sníme a co nás vzrušuje?
Obsah ženských fantazií může být velmi intenzivní, a může mít hranice až na pokraji normálnosti. V drtivé většině však nejsou tyto fantazie naživo realizovány, i když u některých z nás je mezi představou a skutečnou realitou jen malinký krůček.

spodní prádlo

1. Představy o znásilnění

Mnohé ženy vzrušuje představa o násilí, ovšem každá je ráda, že je to pouze představa, není v tom opravdová touha po znásilnění. V těchto fantaziích obvykle vystupuje atraktivní muž, který ženu přitahuje. Představa o znásilnění ale také může být obranná forma proti tomu, že žena nechce být nevěrná ani ve fantazii.

prso

2. Sex na veřejnosti

Vědomí, že by mohla být viděna při sexu, láká soustu žen. A ani nemusí jít přímo o sexuální akt, mnohým by stačilo, kdyby se s partnerem věnovali milostnému laškování na odlehlém místě.

3. Submisivní žena

Podlehnout muži či být přinucena k sexu je tajnou touhou snad každé druhé ženy. Pro submisivní roli má velká část žen vrozené předpoklady. O tom, že je svázaná, sní 52% žen.

sex

4. Sex se dvěma muži

Velmi rozšířená je sexuální představa o tom, že je žena obdivována a milována dvěma muži, kteří jsou navíc ženě naprosto oddáni. Takováto představa je naprostým ukojením všech ženských tužeb, i když v reálu by tato situace byla spíše nepředstavitelná, proto o ní ženy pouze sní.
Někdy může dokonce dojít k uskutečnění ženských představ, vždy to však závisí na intenzitě přání. Pokud má žena sklony k experimentování a osobní charakteristiku propojenou s morálkou, může s partnerem vyzkoušet i pro mnohé z nás sexuálně nepřípustné hranice. Většinou však zůstane u utajené fantazie, která slouží jako vzrušující podnět.