Venkovní zábava pro menší i větší

Venkovní zábava pro menší i větší

Zabavit kluky i holky bývá někdy pěkný oříšek. Nevíte už, jakou jim vymyslet zábavnou aktivitu, u které by vydržely a která by je bavila? Sháníte něco, co by využili jak doma, tak i venku?

dětský zahradní domeček

Zábava venku i doma

Pro venkovní i domácí zábavu může vašim potomkům skvěle posloužit pestrobarevný zahradní dětský domeček, ze kterého vaše ratolesti jen tak nevylezou. Takový https://www.zamek-trebon.cz/ stan můžete sehnat v mnoha nejrůznějších podobách. Dostupné jsou různé velikosti, tvary a provedení. Do většího stanu si tak vaše dítko může vzít třeba i svého sourozence nebo kamaráda. Venku stan využijete za pěkného počasí, doma zase pokud třeba venku prší. Malí caparti tak mohou mít svoji schovávačku kdykoliv po ruce.
dětské hřiště s domečkem

PRO KLUKY I HOLKY, PRO MENŠÍ I VĚTŠÍ

S pestrobarevným stanem se venku nebo i doma vyřádí nejen ti nejmenší, ale i větší raubíři, kteří se tak alespoň na chvíli zklidní a budou mít svoje místečko na schovávačku nebo skvělý bunkr a soukromí.

V nabídce naleznete spoustu provedení nejrůznějších dětských domečků a stanů pro nejmenší i větší caparty. Malé i větší kluky, kteří si rádi hrají na rytíře a bojovníky potěší třeba stan v designu hradu, ve kterém naleznou úkryt před nepřáteli. Ti, co obdivují hasiče zase potěší stan s designem hasičského auta, ve kterém se budou moci dokonale vžít do role hasičů zachránců. Holčičkám malým princeznám zase určitě udělá radost stan v podobě růžového zámku, kam se společně s nimi vejde i spousta panenek nebo plyšáků. Radost jim udělá i dokonalý domeček, u kterého nechybí zahrádka. A ti nejmenší nepohrdnou nejrůznějšími prolézacími tunely, které jim kromě schovávačky poskytnou i prostor ke zdraví prospěšnému pohybu.

Míst ke schovávání a hraní není nikdy dost. Pořiďte vašim ratolestem na ven nebo na doma pestrobarevný stan – schovávačku, bunkr a místo ke hraní v jednom.