Internetové seznamování

Internetové seznamování

Dalo by se říci, že dnes hlavním tahounem mezilidských vztahů je internet. Ať už to jsou dva milenci napříč kontinenty nebo jen ve dvou různých městech, internet je dokáže sblížit. Není to úplně jako fyzický kontakt, ale pořád je to lepší než holub nebo nějaká pošta. Nyní se ale ocitáme v té fázi lidských dějin, kdy se spousta vztahů v pokročilém věku probouzí na internetu a sociálních sítích. Zejména tedy seznamovacích internetových stránek, které ovšem pracují na stejném principu, jako jsou sociální sítě.
romantická vycházka

Úsměv, láska, romance

Na každé z takovýchto seznamovacích stránek máte svůj profil. Může to být jednoduchý profil, který poskytne jenom základní informace nebo to může být také mnohem promyšlenější, detailní profil, který řekne uživateli skoro všechno o vaší osobě. Základem je jméno, věk, povolání, vzdělání, koníčky a hlavně fotka. U těch detailnějších můžete klidně i najít nejrůznější jiné kategorie a kolonky, které můžete vyplnit. Ovšem je pravda, že valná většina uživatelů se nijak neangažuje více, vyplní to nejdůležitější a jde dál.
Pak následuje druhá fáze po úspěšném vytvoření profilu a to je fotka. Fotografie je to nejdůležitější, je to ten primární vjem, který ostatní uživatelé uvidí, a také to může být to poslední. Na fotce spoléhá celé vaše snažení a proto si dávat fotku nějaké bujaré oslavy nebo někde, kde vypadáte ne-zrovna libě je to nejhorší, co můžete udělat. Jednoduchá prostá fotka, která vás ukáže v dobrém světle, určitě nemůže uškodit. Pokud hledáte jenom nezávazný sex, tak pravděpodobně tak asi bude vypadat vaše fotka.
procházka u jezera
Další fází je tedy „seznámení“. Tento akt většinou probíhá po chatu. Chat je nedílnou součásti všech těchto seznamovacích aplikací, jinak to asi moc nejde. Je to také to nejlepší, co máme, protože na video je příliš brzy a zvuk také není úplně to nejlepší pro ty stydlivé. Samozřejmě, pokud si myslíte, že tyto stránky jsou jenom pro ty stydlíny a tragédy, kteří se „zapomněli“, tak se šeredně mýlíte, protože na těchto stránkách jsou spíše velmi úspěšní lidé, kteří tak nějak.. neměli čas.