Jízda na koni

Jízda na koni

Pamatujete si na svůj první sport? Já ano. To mi bylo asi šest let ,když jsem začala dělat aerobik, který určitě to jistě znáte. Taky si pamatujete, jak v televizi vždycky jedna blonďatá paní předcvičovat aerobik? A taky si jistě pamatujete, jak ta paní byla oblečená. Úplně typické typické starodávné sportovní oblečení. Měla ho takové hodně barevné. Taky se jistě vzpomínáte, snad i proslavené cvičební podkolenky a potítka a taky čelenky. A já jsem to dříve taky nosila. Bylo to dětské a měla jsem to všechno růžové. A musím říct, že aerobik mě opravdu moc bavil. A nedokázala jsem si představit, že bych s aerobikem sekla a nic jsem nedělala.

Jaký máte rádi sport?

A tak jsem byla ráda, že mi moje rodiče platili kurzy aerobiku. A opravdu dlouho. Ve svých devíti letech jsem ale s tímto sportem přestala. A ne z toho důvodu, že bych já chtěla. Já bych dělal aerobik stále, mám totiž hodně ráda sport. A jsem si přidala ještě kolečkové brusle. A v zimě jsem bruslila na ledě. Jenomže bohužel paní se aerobiku onemocněla a už se k vyučování aerobiku nevrátila. Takže jsem si musela vybrat jinou náhradu sportu. 

I trampolína je bezva.

Jako kolečkové a lední brusle mi nestačili. Tak jsem si vybrala jízdu na koni a musím říct, že lepší sport jsem si opravdu vybrat nemohla, protože jízda na koně opravdu úžasná. A taky léčivá. Je to léčivé nejenom na záda, ale taky na psychiku. Díky jízdě na koni, tomuto úžasnému sportu, jsem víc a klidnější. A taky mám rovnější záda. Takže pokud hledáte vhodný sport, tak vám jistě doporučuji jízdu na koni. Myslím, že už i jen samotná péče o koně je velmi příjemná a uklidňující, takže podle mého názoru jistě okouzlí všechny. A co teprve malé děti! Všechny děti mají rádi zvířata, takže si myslím, že děti tento sport budou milovat. Já jsme taky ráda, že mám možnost jezdit na koni. je to opravdu jeden z nejlepších sportů, který existuje. Taky s chodím dívat na koňské dostihy, taky mě moc baví.